Veri Merkezi Yedekleme Hizmeti

Veri Merkezi Yedekleme Hizmeti

Şirketlerin aralıksız iş yapmalarına olanak tanıyarak daha hızlı bir şekilde büyümelerini sağlayan veri merkezi yedekleme hizmeti sizlere beklenmedik sorunlar karşısında veri kaybına karşı korur. Olası riskleri azaltarak verilerin kaybolması durumunda çok hızlı bir şekilde geri dönüşüm sağlanır. Böylece son kullandığınız veriye ve geçmiş tüm verilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yıl boyunca aralıksız kaydetme ve yedekleme işlemine devam ederek firmanıza ait tüm verilerin tek bir merkezde toplanmasını sağlar. Toplanan bu veriler istediğiniz sayıda istenilen yere yedeklenir. Tam bir güvenlik sağlanarak saklanır.

Yedekleme ve Arşivleme Hizmetinin Sağladığı Kolaylıklar

Şirketlerin ön göremedikleri herhangi bir sorun karşısında yedeklenen verilerin kullanılabilir hale gelmesini sağlayan internet üzerindeki ilgili online firmalar ile veri merkezi yedekleme hizmeti, felaket kurtarma ve arşivleme gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Firmalar deneyimli çalışanları ile yedekleme işlemini sizin adınıza yapar. Böylece yedekleme yapmak için hem ekstra zaman hem de para harcamazsınız. Depolama yönetimini kolaylaştırarak her zaman kullanmadığınız verilerin arşivlemesine yardımcı olan firmalar ile yönetilen hizmetlerden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Felaket Kurtarma Hizmetinin Önemi

Şirketler çoğu zaman olası aksiliklere karşı önemli bilgilerini koruma altına alır. Ancak beklenmeyen deprem, sel, yangın gibi doğal afetlerin yaşanması halinde veriler silinebilir. Müşterilerinizle irtibatınızın kesilmemesi ve hizmet vermeye hemen devam edebilmeniz amacıyla felaket kurtarma hizmetinden internet üzerindeki ilgili online firmalar ile faydalanabilirsiniz. Data cosmos veri merkezine kaydedilen tüm bilgiler anında size iletilir.