Stone Sydney Doğa Dostu mudur?

Stone Sydney Doğa Dostu mudur?

Stone Sydney, Avustralya'nın önde gelen sürdürülebilir yapı malzemeleri şirketlerinden biridir. Taş kaplama, fayans, finişer ve daha fazlasını içeren ürün yelpazelerinin tümü katı sürdürülebilirlik standartlarını karşılamaktadır, yani gezegenimiz üzerinde minimum etkiye sahiptirler. Üretim süreci boyunca karbon emisyonlarını azaltmaya odaklanarak tamamen izlenebilir malzeme kaynakları sağlayan sertifikalı tedarikçiler kullanmaktadır. Tüm malzemeleri Avustralya'daki sürdürülebilir taş ocağı sahalarından temin edilmekte olup, eviniz veya ticari projeniz için çekici bir yüzey sağlarken doğal kaynaklarımıza gereksiz zarar verilmesini önler. Şirket ayrıca ürünleri taşımak için kullanılan tüm ambalajların geri dönüştürülebilir veya kompostlanabilir olmasını ve tek kullanımlık plastik içermemesini sağlıyor. Bu, çöp sahasına giden atıkların azaltılmasına yardımcı olur ve kirleticileri ekosistemlerimizden uzak tutar.

Stone Sydney Üretim Süreci Nasıldır?

Stone Sydney üretim süreci, çok fazla beceri, sabır ve ustalık gerektiren karmaşık ve hassas bir süreçtir. Hammaddelerin ocaktan çıkarılmasından bitmiş ürüne kadar süreçteki her adımı hassasiyetle yapar. Üretim sürecinin ilk adımı taş ocakçılığıdır. Taş ocakları büyük blokların çıkarılması için uygun makinelerin mevcudiyetine göre dikkatle seçilir. Çıkarılan malzeme işleme tesislerine nakledilmeden önce özel kesme makineleri kullanılarak yönetilebilir boyutlarda kesilir. Ardından taşlar, müşteri gereksinimlerine bağlı olarak plaka veya fayans olarak kesilebilecekleri kereste fabrikalarında temizleme, boyut ve şekle göre ayırma gibi işlemlerden geçirilir. Bir sonraki adımda taşlama, cilalama ve tonlama gibi bitirme teknikleri uygulanır. Son aşamada kalite güvencesi amacıyla titiz kontrollerden geçtikten sonra nihai hedefe ulaşma zamanı geldi; evinize. Üretimin her aşamasında gösterilen özen sayesinde, ömür boyu dayanacak, muhteşem doğal taşlara sahip olacaksınız.

Stone Sydney Hangi Tedarikçiler ile Çalışır?

Stone Sydney, her ürünü çıkarırken sürdürülebilir uygulamalar kullanan ve alanında uzman Etik Ticaret Girişimi (ETI) onaylı tedarikçiler ile iş birliği yapar. Bu sayede, rekabetçi fiyatlarla sunulan üstün kaliteli ürünlerle birleştiğinde, evinizin etrafındaki yüzeyleri yenilemeyi veya restore etmeyi düşündüğünüzde Stone Sydney'in neden en iyi seçim olması gerektiğini görmek kolaydır.