Yeni Başlayanlar İçin Seo Teknikleri

Yeni Başlayanlar İçin Seo Teknikleri

İçeriğe Önem Verin

Web sitelerinizin henüz yeni olması sebebiyle bol bol içerik girmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Sitenizin ilk açtığınız andan itibaren bomboş sayfalar ile karşılaşacaksınız. Sayfaları zaman içerisinde doldurarak, bu noktada sitenize ziyaretçiler gelmeye başlayacak ve bu ihtiyacınızı da en güzel şekilde karşılayacaksınız. İçeriğe siz siz olun önem verin. Sitenize ziyaretçiler içerikleriniz aracılığıyla gelecektir.

Yeni Başlayanlar SEO Yapmayın

Özellikle bu işlere yeni başlayan kişilerin sık olarak pek çok hataya düştükleri görülmektedir. Sonuç olarak; yeni sitelere yapılan bilinçsiz bir takım teknikler sitenin google üzerinde ceza almasına ve arama sonuçları arasında gösterilmemesine neden olabilmektedir. Özellikle bu konuda bilgi sahibi değilseniz; bir bilene danışmalısınız.

Yol Çizelgeniz Olsun

Siteyi ilerletme aşamasında pek çok kişinin sıkıntı çektiği konulardan bir diğeri de; siteyi ilerletme aşamasında nasıl bir yol izleyeceğini bilmemesi olmaktadır. Siteyi açtığınız günden bu yana kendinize uygun bir yol çizelgeniz olmalı. Günlük 3 içerik gireceğim, içerikleri girerken şunlara dikkat edeceğim gibi faktörler barınmalı.