Machines For Wheelbarrow Manufacturing

Machines For Wheelbarrow Manufacturing

Firmalar için üretim devamlılığının sekteye uğramaması oldukça önemlidir, bunun yanı sıra elde edilen ürünlerin verimliliklerinin artırılmasının da yararı vardır. Bu iki unsurun iyi bir şekilde yönetilebilmesi için yapılması gereken üretim hattı için doğru makinelerin tercih edilmesidir. El arabası üretim hattı için makineler (machines for wheelbarrow manufacturing), birkaç makineden oluşmaktadır. Bu şekilde seri bir şekilde imalat yapılabilmektedir. Bu makinelerden bazıları; kaynak makinesi, CNC boru bükme makinesi, tekerlek mili monte etmek için kullanılan boru kesme – delme makineleridir. El arabası imalat makineleri aracılığıyla üretim verimliliği ve devamlılığı sağlanmış olur.

El Arabası Üretim Hattı için Makineler

-El arabası teknesi kenar kesme ve kordon makinesi: İnternet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar tarafından özel olarak tasarlanan makinede kopyalama sistemi yoktur. Tüm operasyonlar, otomatik olarak ve üç eksen servo kontrolü sayesinde hassasiyet ile tamamlanmaktadır.

-CNC boru bükme makinesi: Online firmalar tarafından özel olarak imal edilen, makine konstrüksiyonu ile birlikte tek operasyonda el arabası borusu bükülebilmekte ve boru üzerinde delik açılabilmektedir.

-El arabası tekne delme ve logo basma makinesi: Teknenin üzerinde delik açma özelliği ile birlikte istediğiniz LOGO’yu tekne üzerine basabilme özelliğine sahiptir. Teknenin istediğiniz bölgesine LOGO basabilirsiniz.

-Tekerlek mili için boru kesme – delme makinesi: Makinenin arka kısmında otomatik beslenme ünitesi bulunur. 20’şer lotlar şeklinde 6 metre botu yüklendiği zaman otomatik olarak delme ve kesme işlemi yapmaktadır.

-Kaynak makinesi: Büküm işlemi tamamlanmış el arabası borusu üzerine teker milini monte edebilmek için otomatik olarak kulak kaynatılmaktadır. Kaynak hızı servo kontrollü olup, iki istasyon şeklinde olması verimlilik seviyesini arttırmaktadır.

Online firmalar kalite ve profesyonelliği yıllardan beri müşterilerine sunmaktadır. Günümüze kadar gelen profesyonelliği ile birlikte aralıksız olarak teknik araştırmalarını sürdürmektedir. Profesyonel imalat ve satış organizasyonu ile online firmalar kendi sektöründe adını ve kalitesini onaylatmış bir markadır.