Çatlak Tedavisi

Çatlak Tedavisi

Çatlak Tedavisi Nasıl Yapılır?

Kadın erkek fark etmeksizin cilt kusurları olarak karşımıza çıkan cilt çatlakları, çatlak tedavisi ile iyileştirilebilmektedir. Cilt kusurları arasında bulunan çatlaklar sonradan ortaya çıkan zaman içinde gebelik, kilo alıp verme gibi nedenlerle cilt hassasiyeti nedeniyle deride oluşan izlerdir. Deri kilo alımı veya verimi hızında büyüyüp küçülemezse vücutta bu çatlaklar meydana gelir. En çok meydan gelen bölgeler karın, iç bacak ve dışa bacak, kaçla ve kol içi olmaktadır. sitemizi ziyaret edip detaylı bilgi alabilirsiniz. Çatlakların meydana geldiği veya geleceği bölgeler kişini kilo alıp verdiği bölgelere göre değişir. Derinin esnek yapısı çatlakların önüne geçer. Esnek bir deri yapısına sahip değilseniz çatlaklardan ne yazık ki kaçmanız mümkün olmamaktadır. Çatlak tedavisi ile belirgin oranda bu kötü görüntüden ve rahatsız edici çatlaklardan kurtulmanız mümkündür.

Vialife Estetik Çatlak Tedavisi

Estetik işlemlerin tamamı ister cerrahi olsun ister cerrahi olmasın bir uzman doktor tarafından gerçekleştirilmeli ya da gözetiminde yapılmalıdır. Uygulanacak olan çatlak tedavisi de hastanın kilosuna yaşına v e fiziksel yapısına bağlı olarak uzman doktor tarafından belirlenmelidir. Deride meydana gelen çatlakların derecesi birbirinden farklılık gösterir. Bu derecelere bağlı olarak şu işlemler çatlak tedavisinde kullanılabilir:

  • Kimyasal peeling
  • Mezoterapi
  • Prp
  • Mikro iğneleme
  • Altın iğne
  • Fraksiyonel lazer

Deride oluşan tahribata ve uygulanacak bölgenin genişliğine göre uygun yöntem seçimi yapıldıktan sonra çatlak tedavisi gerçekleştirilebilir. Estetik ve güzellik alanında profesyonel hizmetlerini kanıtlamış ve her zaman en iyisini sunmayı hedefleyen Vialife Estetik çatlak tedavisi işlemlerinde de profesyonel destek hizmeti sunmaktadır. Sadece birkaç seans sonrasında rahatsızlık verici çatlak görünümünden kurtulmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.