Vücut Tipinize Göre Elbise Seçimi

Vücut Tipinize Göre Elbise Seçimi

Elbette ki herkesin vücut tipi birbirinden tamamen farklıdır, kıyafet seçimi yaparken bu farklılıkları göz önüne alarak yapılan seçimler sizi daha mutlu edecektir. Özellikle bayan elbise modelleri birçok seçeneği ile bu seçimlere hitap edebilmektedir. Kararlarınız sizi çok şık yapabildiği gibi tamamen kendi kararlarınız ile rüküş de olabilirsiniz. Ayrıca elbisenizin modeli çok güzel olsa bile sizin vücut ölçülerinize uymadığı için model kendini göstermeyecektir. Başlıca vücut tipleri armut, elma ve kum saati şeklindedir. Bu ölçülere göre kendinizi tanımanız şık seçimler yapmanızda önemlidir.

Son Dönem Trendi: Triko Elbiseler

Triko bayan elbise modelleri ve tunikler içinde bulunduğumuz kış ayında en gözde parçalardan bir tanesi oldu. Kış geldiğinde kazaklar ve montlar olmazsa olmazımız ama bu sene trend haline gelen triko elbiseler de gardırobunuzda en az 1 tane mutlaka bulunması gereken bir model oldu. Üstelik çizmeler ve botlarla birbirinden şık kombinler yapabilirsiniz. Üzerinize alacağınız salaş bir hırka ile bulunduğunuz ortamdaki bütün gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Karşıdan bakıldığı zaman tek ve tamam bir görünüş elde edersiniz.

Çeşitlilikte Nirvana Bayan Elbise Modelleri

Bayan elbise modellerinde yakasından boyuna, renginden kalıbına kadar birçok alternatif bulabilirsiniz. Günlük elbiselerden gece elbiselerine kadar çeşit fazlalığının yanına bir de aynı elbisenin renk alternatifi de eklenince seçim yapmak iyice zorlaşmaktadır. Mini elbiseler diz kapaklarınızın üzerinde bacaklarınızı ön plana çıkaran elbiselerdir. Midi elbiseler ise diz kapaklarınızın altında bileklerinizi ince ve sizi uzun gösteren elbise çeşididir. Giyeceğiniz ortama göre üzeri baskılı veya sade, düz ve tek renk elbise modeli de seçebilirsiniz. Birçok renk çeşidi ve model alternatifi ile internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalarda size uygun bayan elbise modellerini size en uygun fiyat seçeneği ile bulabilirsiniz.