Yüzer Döşeme Ayakları Nedir, Ne İşe Yarar?

Yüzer Döşeme Ayakları Nedir, Ne İşe Yarar?

Yüzer döşeme ayakları, eğim farkını ortadan kaldırmak için aktif olarak dolaşılan ya da dolaşılmayan teraslarda kullanılan plastik yükseltilmiş döşeme ayaklarıdır. Dış mekanlarda kullanılan ayak sistemi geri dönüştürme olabilir. Çevreye zarar vermeyen hammaddeden üretilmiştir. Bu ayakların yüksekliği ayarlanabilir. Hava koşullarına dayanıklı ve taşıma kapasitesi yüksektir. Kompozit deck, ahşap veya karo taşlarla yalıtkanlığı yüksek olan zeminlerde kullanılan ayaklardır. Tesisat sistemi ve kablolar için uygun boşlukları oluşturmaktadır. Tesisat ve kablo arızalarında her zaman müdahale edilebilir. Sürekli bir şekilde drenajı sağlamaktadır. Bu ayaklar oldukça dayanıklıdır ve her türlü olumsuzlukta hemen müdahale edilmesine olanak sağlamaktadır.

Yüzer Döşeme Ayakları Kullanılan Alanları

Yüzer döşeme ayakları bütün açık ve kapalı alanlar başta olmak üzere teras, balkon, bahçe ve havuz çevresi gibi kullanım alanlarına sahiptir. Güzel ve kaliteli bir görünüme sahip olduğu için tercih edilmektedir. Ürünün yapım aşaması ve uygulanması pratiktir. Aşırı soğuk ve sıcak havalardan etkilemeyen malzemeye sahiptir. Bu sebepten dolayı dış mekanlarda çok fazla tercih edilebilir.

Yüzer Döşeme Ayakları Ne Sıklıkta Kullanılır?

Kullanılması basit, pratik ve fiyatı ucuzdur. Her türlü hava şartlarında uygulama yapılmaktadır. Kullanım miktarında tasarruf sağlandığı için çok fazla talep edilir. Her türlü ortamda kullanılabilen bu yüzer döşeme ayaklarını sizlerde daha kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşmak istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri online internet siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.