Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası nedir ve ne gibi durumlarda yararlanır sorularının yanıtını bu içeriğimizde bulabilirsiniz, Ferdi kaza sigortası türevleri birkaç çeşittir. Fiba Sigorta ya geldiğinizde hangi sigorta türevleri ile karşılaşacaksınız ve işte kapsamları.

Yaşam Destek Hayat Sigortası; Vefat teminatı - kaza sonucu vefat teminatlarıyla birlikte umulmadık anlarda aksiliklerin yaşam akışınızı önlemesine imkan verecek konut ve sağlık asistans hizmetlerini içermektedir.

Yaşam Destek Hayat Sigortası Paketleri

1 - Teminat Sigortası Nedir?: Sigortalının vefatı - kaza – hastalık benzeri hallerde sigortalının tanımladığı teminat tutarı hak sahiplerine ödenir.

2 - Kaza Sonucu Vefat Teminatı Nedir?: Sigortalının kaza sonucu vefatı halinde tayin edilen lehdar veya lehdara/ tayin edilmemişse kanuni varislerine ödenen sigorta türevidir.

3 - Asistans Teminatı Nedir?: Poliçe kapsamında yer alan konut ve sağlık asistans hizmetleridir.

4 - Konut Yardım Hizmetleri Nelerdir; Çilingir hizmeti, su tesisatı hizmeti, elektrik tesisatı hizmeti, cam işleri hizmeti, klima hizmeti, kombi check-up hizmeti içerir.

5 - Sağlık Hizmetleri: Premium Diş Check-Up Hizmetlerini içerir.

Fiba Yaşam Destek Plus Hayat Sigortası Teminatları

Yaşam Destek Plus Hayat Sigortası yaptırarak ‘Yaşam Destek Hayat Sigortası’na ek olarak kaza sonucu daimi maluliyet teminatına sahip olabilirsiniz. Yaşam Destek Hayat Sigortası, Vefat teminatı Hayat Sigortası Genel Şartları dışında kalan durumları içermez. Kaza Sonucu Vefat teminatı Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nı içerir. 18 - 65 yaş aralığında olan ve Fiba Emeklilik -Hayat A.Ş. Risk Kabul şartlarına uygun olan herkes ‘Yaşam Destek Sigortası 2 poliçelerinden yararlanabilir. Gerekli bilgileri online internet sayfalarından görüntüleyebilirsiniz.