ANSYS Nedir?

ANSYS Nedir?

Ansys Tercih Etmenin Faydaları

Ansys yazılımı, bir uçak kanadı üzerindeki hava akışından bir fırında yanmaya, kabarcık kolonlarından yağ platformlarına, kan akışından yarı iletkene kadar değişen endüstriyel uygulamalar için akış, türbülans, ısı transferi ve reaksiyonları modellemek için gereken geniş fiziksel modelleme yeteneklerini içerir. Yazılıma silindir içi yanma, aeroakustik, turbomakine ve çok fazlı sistemleri modelleme yeteneği veren özel modeller, erişim alanını genişletti. olarak sağladığımız teknik analiz hizmeti sayesinde firmanızın verimini arttırabilmeniz mümkün.

Simülasyonla Gerçekleştirilen Performans İyileştirmeleri

* Ansys, ister açık, ister yapısal, akışkanlar, termal veya elektromanyetik olsun, geniş bir disiplin yelpazesinde bu işlevsellik zenginliğini sağlayabilir. Bu alan adlarının tümü, eksiksiz bir analiz türleri kümesi tarafından desteklenir ve birleştirilmiş bir dizi örgü araçlarıyla sarılır.

* Ansys'in multifizik yeteneği endüstride benzersizdir. Esnek, sağlam ve birleşik bir ortamda en karmaşık birleşik fizik analizlerini çözmenizi sağlamak için tasarlanan bu uygulama sayesinde hızlı çözümlere ulaşılır.

* Ölçeklenebilirlik, hem mevcut hem de uzun vadeli hedefler için yazılım düşünülürken kritik bir husustur. Ansys tarafından tasarlanan ölçeklenebilirlik, gereksinim duyduğunuz esnekliğin özel ihtiyaçlarınız için tasarlandığı anlamına gelir. Bu sayede planlamalarınızı daha rahat yapabilirsiniz.

ANSYS teknolojisi, ürün geliştirme süreçlerinde, azaltılmış maliyetlerden ve daha kısa geliştirme sürelerinden geliştirilmiş kalite ve güvenilirliğe kadar dramatik iyileştirmeler yapılmasına yardımcı olur. Sınıfının en iyisi şirketlerin neredeyse yarısı, simülasyonu tasarım süreci boyunca bilinçli olarak kullanmaktadır. Bu önde gelen üreticiler, yalnızca ara sıra simülasyon kullanan şirketlere göre önemli ölçüde daha düşük ürün maliyetleri ve üç kat daha fazla karlılık elde etmektedir. Ansys teknolojisi verimlilikte çığır açmaya sebep olmuştur.